O mnie

Dziękuję za odwiedzenie mojej strony. Mam nadzieję, że znajdą Państwo tutaj potrzebne informacje.

Nazywam się Mariusz Gregorczyk i jestem specjalistą chirurgii ogólnej.

Po ukończeniu studiów medycznych chirurgii ogólnej uczyłem się w Oddziale Klinicznym Chirurgii Ogólnej Szpitala im. Prof. Orłowskiego w Warszawie, w którym pracowałem przez kilkanaście lat.

Pracę kliniczną w szpitalu łączyłem razem z pracą naukowo-dydatktyczną w Zakładzie Anatomii Prawidłowej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Dzięki temu mogłem dodatkowo zgłębiać, powtarzać i przyswajać „ tajemnice” budowy ludzkiego ciała. Jednocześnie dostrzegałem, że ta dodatkowa wiedza anatomiczna stanowi ogromny atutem w codziennej pracy chirurga. Dobra znajomość anatomii (budowy ciała) człowieka dała mi przede wszystkim pewność podczas przeprowadzania operacji.

Kilka lat temu zainteresowałem się chirurgią ściany brzucha. Ta część chirurgii ogólnej obejmuje rozpoznanie, różnicowanie i postępowanie w zaburzeniach budowy ściany brzucha. Między innymi zaliczamy do nich różnego rodzaju przepukliny takie jak: przepuklina brzuszna, przepuklina pooperacyjna, przepuklina pachwinowa i przepuklina pępkowa.

Jako jeden z nieliczych chirurgów w Polsce posiadam duże doświadczeniu w przeprowadzaniu laparoskopowych operacji przepuklin ściany brzucha.

Chirurgia ściany brzucha to dla mnie nie tylko praca, ale również ogromna pasja. Leczę przepuklny brzuszne ze szczególnym poświęceniem i ogromnym zaangażowaniem.

Dziękuję za odwiedzenie mojej strony. Proszę pamiętać, że gdyby pojawiły się jakieś pytania lub wątpliwości zawsze możecie Państwo do mnie wysłać wiadomość mejlową lub zadzwonić.

dr n. med. Mariusz Gregorczyk – Chirurg

Tel: 603 724 066

E-mail: info@drgregorczyk.pl